תקנון האתר

תקנון שימוש באתר פצפצים

אתר פצפצים הוא אתר חינמי לשימוש חופשי של כל אדם המוצא לנכון להשתמש בו. האתר לא דורש שום תמורה לשימוש בו והשימוש הוא חינם וחופשי לחלוטין.

כל התכנים המופיעים באתר פצפצים אלה הם תכנים מאתר youtube, כל הזכויות של סרטונים אלה שייכים רק לבעלי הסירטונים באתר יוטיוב. התכנים מופיעים באתר פצפצים בשיטת הEMBED שבעלי הסירטונים אישרו.

אתר פצפצים שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שירות האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

כל סוג של תקשורת הנעשה בין גולש באתר פצפצים לבין כל צד שלישי המפרסם באתר תעשה ישירות מול הצד המפרסם - כל טענה או תביעה יופנו מצד הגולש אל הצד איתו יצא תקשורת - בכל מקרה אשר יקרה לגולש לא תהיה שום טענה או תביעה כלפי מנהלי אתר פצפצים.

אתר פצפצים שומר לעצמו זכות מלאה לערוך\לשנות\למחוק כל תוכן אשר עולה על ידי גולשי האתר.

לאתר פצפצים אין שום שליטה או אפשרות סינון על התכנים ופרסומות באתר, עקב כך אין לבוא מול הנהלת האתר בטענות כלפי התכנים המפורסמים. בכל זאת מנהלי האתר ינסו לעשות כמה שיותר כדי להתאים את התכנים הפרסומיים כמה שיותר לאופי האתר ולאופי גיל גולשי האתר.

למנהלי אתר פצפצים אין שום צד במקרה של פגיעה של גולש מתוכן פרסומי המופיע באתר או מפגיעה עקב יצירת קשר עם צד שלישי המפרסם באתר. תוכן פרסומי המופיע באתר אינו מהווה לקיחת עמדה של האתר בכל נוסע שהוא.

כל הכתוב באתר פצפצים הוא בגדר המלצה בלבד (חוץ מדף זה), וכל הפועל על-פיה עושה כן על אחריותו בלבד.

אין להעתיק\לשכפל\לשנות\למכור שום תוכן המופיע באתר פצפצים. כל זכויות הרעיון\עיצוב\אפיון\תוכן כתוב\עריכה\תכנות שמורות למנהלי אתר פצפצים.

תנאי השימוש באתר מהווים הסכם מחייב בין הנהלת האתר לגולשיו, החלטות הגולש אם לגלוש באתר תלויה בו, הגלישה באתר היא על אחריות הגולש בלבד, בעת הגלישה באתר מאשר הגולש\משתמש\מפרסם כי הוא מסכים לכל תנאי האתר (תקנון זה).